881 910 739              serwis@kserfix.pl

Serwis drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych – Białystok

Prowadzimy w pełni profesjonalny serwis drukarek, kserokopiarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych w mieście Białystok. Posiadamy zespół inżynierów i techników serwisu z ponad 20-letnim doświadczeniem, kompetentnych w naprawie i serwisie maszyn popularnych marek: Konica Minolta, Xerox, Sharp, Canon, Ricoh, HP i innych. Dysponujemy też bardzo szerokim zapleczem technicznym, które obejmuje profesjonalne narzędzia, oryginalne części zamienne i różnorodne materiały eksploatacyjne. Dzięki temu możemy niemal każdą naprawę wykonać od ręki. W ramach naszych usług obsługujemy urządzenia: atramentowe, laserowe, analogowe i cyfrowe.

serwis kopiarek

Konserwacja urządzeń

Wybierając nasze usługi, znacząco obniżysz koszty obsługi serwisowej i podniesiesz produktywność sprzętu biurowego. Podejmując współpracę z naszym serwisem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wyeliminujesz proces zarządzania wyborem, kontrolą oraz zamawianiem usług w zakresie naprawy kserokopiarek i różnych innych urządzeń biurowych pochodzących od wielu producentów, takich jak Canon, Xerox, Konica Minolta, Ricoh, HP. W ramach podpisanej umowy nasi klienci dostają jedną zbiorczą fakturę i w jednym procesie rozliczą wszystkie naprawy. To wygodne rozwiązanie dla każdego biznesu. Współpracując z nami serwis masz zawsze pod ręką, a systematyczna konserwacja kserokopiarek i innych urządzeń biurowych przestanie zaprzątać Twoje myśli. Pewność co do bezawaryjnej pracy urządzeń biurowych daje duże poczucie bezpieczeństwa w każdym przedsiębiorstwie. Nasz serwis właśnie taką pewność oferuje wszystkim klientom.

Canon, Xerox, Konica Minolta i inne marki

Diagnostyka, naprawa i serwis kserokopiarek, drukarek i innych urządzeń kserujących, drukujących, skanujących, nie ma przed nami tajemnic. Mamy wprawę w obsłudze urządzeń popularnych marek takich jak Xerox, HP, Canon, Sharp czy Konica Minolta, ale wieloletnie doświadczenie i bogate zaplecze techniczne pozwala nam podjąć się niemal każdego zadania w tym zakresie, również w zakresie obsługi techniczne modeli mniej popularnych marek. Prace, takie jak naprawa mechanizmu pobierania papieru, wymiana elementów kserujących, czyszczenie wewnętrznych elementów chroniących urządzenie przed zanieczyszczeniem, konserwacja urządzeń wielofunkcyjnych, to jedne z wielu, jakie wykonuje nasz serwis drukarek, kserokopiarek i innych urządzeń biurowych. Dostarczamy sprawdzone materiały eksploracyjne odpowiednie do poszczególnych modeli urządzeń i wykonujemy naprawy z wykorzystaniem solidnych części zamiennych pochodzących od najlepszych producentów. Zapewniamy naszym klientom również fachowe doradztwo. Nasz serwis kserokopiarek i innych urządzeń biurowych obsługuje klientów z miasta Białystok i nie tylko.

Jeśli interesują Cię takie usługi dla firm jak serwis drukarek, konserwacja urządzeń wielofunkcyjnych, diagnostyka i naprawa urządzeń biurowych, konserwacja kserokopiarek to nasza oferta jest dla Ciebie. Sprawdź ofertę, jaką przygotował nasz serwis, a następnie skontaktuj się z naszym biurem i rozpocznij z nami współpracę. Jesteśmy pewni, że dołączając do grona naszych zadowolonych klientów z miasta Białystok i okolic, zapewnisz sobie satysfakcję, ciągłą pracę bez zakłóceń, a nawet oszczędność pieniędzy. Przekonaj się, że współpraca z nami się opłaca.